ПРАКТИЧНИЙ ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ УВІЙТИ
В ПРОФЕСІЮ


15.09-16.10

Освітньо-практичний курс, що допомагатиме молодим фахівцям опанувати професію кастинг-директора.

Курс складатиметься із 4 теоретичних та 4 практичних занять протягом місяця. До участі буде відібрано 10 учасників на безкоштовній основі.

Тривалість курсу: 1 місяць (з 15 вересня по 16 жовтня 2020 року).
ВИКЛАДАЧІ КУРСУ
ОЛЬГА ЛЮБАРОВА
кастинг-директорка, засновниця кастинг-платформи DreamCast.
Працює у сфері кіноіндустрії 5 років, здебільшого у рекламах та авторському кіно. Працювала з такими режисерами як:
Дмитро Сухолиткий-Собчук, Марина Степанська, Бенедек Флігауф (Угорщина),
Рані Саар та Аріель Коен (Ізраїль),
Джонатан Літл (Франція) та іншими.
ІРМА ЦАРЬОВА
кастинг-директорка
Працює в компанії "Starmedia". Членкиня НСКУ з 8-річним досвідом у кіно.

Серед проєктів — «Щедрик» Олесі Моргунець-Ісаєнко й «Таємний щоденник Симона Петлюри» Олеся Янчука, а також чимало серіалів.
ПАВЛО МАКАРЧЕНКО
кастинг-директор, режисер, актор
Працює в кіноіндустрії з 2002 року. В доробку Павла такі фільми як "Дике поле", "Додому" та багато інших. За час своєї роботи приймав участь у зйомках більше ніж 1000 рекламних проектів. Працював головним кастинг-директором телеканалу СТБ. Співзасновник Форуму кастинг-директорів.
ПРОГРАМА КУРСУ
15/09-16/10
ТИЖДЕНЬ 1
ЛЕКТОРІЙ:
Основні складові професії кастинг-директора - вивчення акторського ринку - типажі. Кастинг-директор/ менеджер/ асистент - відмінності професій. Особливості роботи штатного кастинг-директора та фрілансера.
ПРАКТИКУМ:
Сценарій проекту - теорія і практика. Розбір сценаріїв - аналіз персонажів, як першочерговий етап формування кастингу.
ТИЖДЕНЬ 2
ЛЕКТОРІЙ:
Особливості та ключові моменти в комунікації із режисерами та продюсерами. Варіанти подачі режисеру пропонованого матеріалу - створення акторських презентацій. Поняття дрімкаст, підбір головних і другорядних героїв, формування творчого бачення проекту
ПРАКТИКУМ:
Розбір і аналіз дрімкаст-презентацій (складених студентами). Розбір і аналіз акторського складу трьох успішних українських проектів (фільму, серіалу та реклами 2019-2020 років).
ТИЖДЕНЬ 3
ЛЕКТОРІЙ:
Кастинги для різних типів проектів. Структурні (повнометражний фільм, короткометражний фільм, серіал, реклама) та жанрові (ситком, драма, авторське кіно) особливості. Підбір акторського складу проекту - особливості комунікації з акторами, важливі етичні та професійні моменти.
ПРАКТИКУМ:
Практикум із акторами. Організація і проведення відеопроб - світло/камера, постановка завдання для актора. Одиничні та партнерські проби.
ТИЖДЕНЬ 4
ЛЕКТОРІЙ:
Юридично-адміністративна складова роботи кастинг-директора. Особливості співпраці з акторами та агентами. Затвердження акторів на ролі, узгодження гонорарів, укладення договорів. Супровід акторів на знімальних майданчиках. Особливості роботи асистента по акторах та асистента по акторах масових сцен.
ПРАКТИКУМ:
Підведення підсумків - закріплення матеріалу. Вручення сертифікатів. Обговорення. Практичні поради.


Додаткові завдання лекторів: перевірка домашніх завдань студентів, сумарно по 12 год/курс та одна тет-а-тет зустріч з кожним зі студентів тривалістю до 1 години.
ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-КУРСІ
ЛАБОРАТОРІЯ КАСТИНГ-МЕНЕДЖЕРА!
Участь у проекті виключно безкоштовна. Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі.