ОНЛАЙН-ЛЕКТОРІЙ ДЛЯ АКТОРІВ ВІД КАСТИНГ-ДИРЕКТОРІВ


14.07-06.08Актори та кастинг-директори не завжди можуть знайти спільну мову. Інколи це відбувається через незнання правил роботи на ринку. Інколи через неправильно заповнені заявки та невдалі самопроби. Інколи через особисті конфлікти чи конфлікти інтересів.

В рамках лекторію ми поговоримо про проблеми, які існують на українському ринку, та запропонуємо шляхи їх вирішення. Розповімо та поділимося досвідом успішних самопрезентацій від заявки до успішних самопроб. Всі події відбуватимуться онлайн та будуть безкоштовними за реєстрацією. Пізніше доступ до запису лекцій буде доступним у відеотеці.
РОЗКЛАД ЛЕКТОРІЮ
8 ПРАКТИЧНИХ ЛЕКЦІЙ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ТА ЗАРУБІЖНИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ ГАЛУЗІ
ПЕРЕД РОЗПАЛОМ ЗНІМАЛЬНОГО СЕЗОНУ
ПРОВЕДЕНІ ЛЕКЦІЇ
ЯК УКРАЇНСЬКОМУ АКТОРУ ПОТРАПИТИ В МІЖНАРОДНИЙ ПРОЄКТ?


НЕНСІ БІШОП, КАСТИНГ-ДИРЕКТОРКА
14 ЛИПНЯ, 16:00
ОНЛАЙН
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЛЕКЦІЮ
Говоримо з кастинг-директоркою фільмів «Місія нездійсненна: Фантом» та «Ганнібал: Сходження» про те, чи існують українські актори на мапі Європи, як їм потрапити в поле зору кастинг-директора міжнародного проєкту, і розбираємо три актуальні англомовні селф-тейпи українських акторів. У другій частині воркшопу проводимо сесію питань та відповідей у режимі реального часу.


САМОПРЕЗЕНТАЦІЯ АКТОРА. ПРОФЕСІЙНА ВІДЕОВІЗИТКА ТА ІНШІ MUST-HAVE СКЛАДОВІ АКТОРСЬКИХ АНКЕТ.


АЛІНА МАРЧУК, КАСТИНГ-ДИРЕКТОРКА
16 ЛИПНЯ, 16:00
ОНЛАЙН
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЛЕКЦІЮ
Самопрезентація - одна з основних складових успішної роботи актора. Поговоримо про те, як уніфікувати акторські заявки на кастинги. Що найважливіше для кастинг-директора. Яка інформація є обов'язковою, як уникнути помилок та як зробити так, щоб ваша анкета була помітною та практичною.

Лекторка: Аліна Марчук, кастинг-директорка. Працює у сфері кіноіндустрії більше 8 років.

Аліна працювала над наступними серіальними проєктами:
- «Кріпосна», 48 серій, реж. Ф. Герчиков, М. Литвинов, 2019;
- «Маршрути долі», 12 серій, реж. Іван Сауткін, 2019;
- «Ми більше ніж я», 4 серії, реж. А. Щербаков, 2019;
- «Сидоренки Сидоренки», 40 серій, реж. Ф. Герчиков, 2019;
- «Будиночок на щастя 2», 30 серій, реж. С. Атрощенко, 2019;
- «Спадкоємці», 16 серій, реж. Д. Матов, 2019.
АКТОРИ В МЕДІАПРОСТОРІ: ПРОМОЦІЯ АКТОРІВ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ.


ОКСАНА СУХАНОВА, КАСТИНГ-ДИРЕКТОРКА
21 ЛИПНЯ, 16:00
ОНЛАЙН
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЛЕКЦІЮ
Профілі у соціальних мережах наразі є ключовими робочими інструментами в українській кіно-, і зокрема, кастинг-індустрії. Одними із важливих складових успіху актора є вміння вірно презентувати себе. Часто ця функція належить агентам, проте коли мова йде про соціальні мережі, акторам не менш доцільно володіти контекстом. Розуміти, як ті чи інші проекти можуть вплинути на кар'єру. Орієнтуватись, які публікації допомагають скласти краще враження, а які його псують. Наскільки доречно відмічати у персональних постах кастинг-директорів і в яких випадках це робити варто. Коротко, практично та змістовно.

Лекторка: Оксана Суханова, кастинг-директорка. Засновниця "Token Art School". Працює у кіноіндустрії з 2015 року.

Оксана працювала над наступними проектами:
- т/с "Карпатський рейнджер", реж. С.Крутін, 2019;
- т/с "Брати по крові", 24 с., реж. О. Маслєнніков, 2019;
- т/с "Перші ластівки", реж.В. Шпаков, 2019;
- т/с "Мавки", 16 с., реж. В. Ібрагімов, 2019;
- т/с "Опер по виклику", реж. Т. Ткаченко, 2018;
- х/ф "Скажене весілля", реж. В. Дикий, 2018;
- х/ф «Груднева казка», реж. С. Горов, 2019.
ОСОБЛИВОСТІ АКТОРСЬКИХ ПРОБ
У РІЗНИХ ТИПАХ ПРОЕКТІВ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНИХ ТА НЕПРОФЕСІЙНИХ АКТОРІВ.


В'ЯЧЕСЛАВ НЕЧАЙ-КУЧИНСЬКИЙ, КАСТИНГ-ДИРЕКТОР
23 ЛИПНЯ, 16:00
ОНЛАЙН
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЛЕКЦІЮ
Мова йтиме про особливості кастингів для професійних та непрофесійних акторів у всіх спектрах проектів, починаючи від телешоу та серіалів, закінчуючи рекламою та кастингами для художнього кіно. Про відмінності проб та їх найважливіші складові.

Лектор: В'ячеслав Нечай-Кучинський - кастинг-директор, співзасновник "Media Casting Agency". За більш ніж 10 років досвіду працював у дуже різнопланових проектах - реаліті-шоу, рекламах, тизерах та серіалах.

В'ячеслав процював над наступними проєктами:
- телесеріал "Поліціантки", 40 серій, 2019-2020;
- телепроект "Рішає Оністрат" - ICTV, 2019;
- тизери "Місцями тумани", "У справу втручається Остап Гуляй",
"Вінсенз", "Модельєр", "Поцілунок на мільйон", 2019;
- короткий метр "Похибка", 2019;
- короткий метр "Поміж тіней", 2019;
- пілотна серія "Королі Палат", телеканал ТЕТ, 2019;
- короткий метр "Всі люблять хороше кіно", 2018;
- серіал "Хамелеон", 25 серій, телеканал ТЕТ, 2018;
- реаліті шоу "100 в 1", телеканал ТЕТ, 2018;
- реаліті шоу "Модель XL (1,2)", телеканал 1+1, 2017 - 2018;
- реаліті шоу "ЛавЛавCar (1,2,3)", телеканал ТЕТ, 2016 - 2018;
- реаліті шоу "Реальна Містика" ТРК Україна, 2015-2016;
- веб серіал "5baksiv.net" пілот, 2015;
- телешоу "Вас розіграли", 95 квартал, 2014-2017;
- телешоу "Один за 100 годин" ТРК Україна, 2014-2015;
- телешоу "Дім на заздрість всім", К1, 2013;
- форматні проекти телеканалу СТБ, 2011;
- форматні проекти ТРК "Україна", 2010;
- preproduction і production комерційних і соціальних реклам, 2014-2020;
- спікер майстер-класів по проходженню в медіа проекти, 2017-2020.
ЯК ПОТРАПИТИ В МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ. ЄВРОПЕЙСЬКЕ КІНО В УКРАЇНІ,
ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМИ, КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ТА КОМУНІКАЦІЯ ЗІ СВІТОМ.


НІКА БОНДАР, КАСТИНГ-ДИРЕКТОРКА
ОЛЬГА ЛЮБАРОВА, КАСТИНГ-ДИРЕКТОРКА
28 ЛИПНЯ, 16:00
ОНЛАЙН
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЛЕКЦІЮ
Кастинг-директори поділяться досвідом кастингів українських акторів для міжнародних проектів. Також поговоримо про типи міжнародних кастингів та їх особливості. Які кастинг-портали допомагають у самопрезентації актора на мапі Європи і де потенційно можна отримати роль у міжнародному проекті.

Лекторка: Ніка Боднар - кастинг-директорка. У кастинг-індустрії понад 15 років. Працювала на проектах "Чорнобиль" від HBO, "Гіркі жнива", "Смерть сталіна" та інші. Ніка - кастинг-директорка "Radioaktiv film", в її доробку більше тисячі рекламних проектів.


Лекторка: Ольга Любарова - кастинг директорка. Засновниця кастинг-платформи DreamCast. Працює у сфері кіноіндустрії 5 років, здебільшого у рекламах та авторському кіно. Працювала з такими режисерами як: Дмитро Сухолиткий-Собчук, Марина Степанська, Бенедек Флігауф (Угорщина), Рані Саар та Аріель Коен (Ізраїль), Джонатан Літл (Франція) та іншими.
ВАЖКО ЗНАЙТИ, ЛЕГКО ВТРАТИТИ, ТА НЕМОЖЛИВО ЗАБУТИ.
ВИБІР АКТОРСЬКОГО АГЕНТА, ЇХ ПЕРЕЛІК. ВЗАЄМОДІЯ АКТОРА З АГЕНТАМИ.


АРМІНА НІМЕНКО, КАСТИНГ-ДИРЕКТОРКА
ОЛЕКСАНДР НІМЕНКО, АКТОРСЬКА АГЕНЦІЯ, СПІВЗАСНОВНИК
30 ЛИПНЯ, 16:00
ОНЛАЙН
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЛЕКЦІЮ
Одним із ключових виборів в професії актора є вибір агента. Поговоримо про українських агентів, про відмінність агентів та акторських менеджерів. Етику та юридичну складову взаємовідносин. Основні промо матеріали для просування актора на українському та зарубіжному ринках. Менеджмент зайнятості актора, райдери та інші складові роботи агента.


Лектори:

Арміна Німенко - кастинг-директорка, співзасновниця акторської агенції "АБА студія". Працює у кастинг-індустрії більше 13 років на українському і міжнародному ринках. Серед її проектів х/ф "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке", х/ф "Дзідзьо перший раз", х/ф «Вилікувати страх», к/ф «Жилець» , к/ф «Сходознавець», телесеріали: «Жива вода», «40+, або Геометрія почуттів», «Щоб побачити веселку», «Поділися своїм щастям», «Німий», міжнародні проекти х/ф "Чорний січень" (Азербайджан), х/ф "Ніна" (Швейцарія/Україна), т/с "Nielegalni"(Польща), т/с "Kill Skills"(Франція) та інші.

Олександр Німенко - співзасновник акторської агенції «АБА Студія». Досвід міжнародного співробітництва з підбору акторів в більш ніж 15 проектах. Закінчив Київський університет кіно і телебачення, напрямок - продюсерство з аудіовізуального мистецтва та виробництва.ОСНОВНІ СКЛАДОВІ УСПІШНИХ СЕЛФ-ТЕЙПІВ. САМОПРОБИ ДЛЯ РІЗНИХ ТИПІВ ПРОЕКТІВ.


ІРМА ЦАРЬОВА, КАСТИНГ-ДИРЕКТОРКА
ЖАННА БОГДЕВИЧ, КАСТИНГ-ДИРЕКТОРКА
4 СЕРПНЯ, 16:00
ОНЛАЙН
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЛЕКЦІЮ
Самопроби стають одним із ключових етапів кастингу, особливо в епоху пандемії. Поговоримо про особливості самопроб для різних жанрів та форм проектів. На що варто звертати увагу та які запитання обов'язково задавати. Про творчі та технічні аспекти самопроб в цілому.


Лекторки:

Ірма Царьова - кастинг-директорка
Працює в компанії "Starmedia". Членкиня НСКУ з 8-річним досвідом у кіно. Серед проєктів — «Щедрик» Олесі Моргунець-Ісаєнко й «Таємний щоденник Симона Петлюри» Олеся Янчука, а також чимало серіалів.

Жанна Богдевич - кастинг-директорка
Працює в кіноіндустрії більше 15 років. Кастинг-директор студії "Кіно Квартал 95". Працювала над такими проектами, як: «Мишоловка для кота», "Слуга Народу-1,2,3", "Свати-1,2,3 ", «Шукаю дружину з дитиною», "Байки Мітяя", та багатьма іншими.

НА ЩО НАСПРАВДІ ЗВЕРТАЮТЬ УВАГУ РЕЖИСЕР ТА КАСТИНГ-ДИРЕКТОР. НАЙПОШИРЕНІШІ ПОМИЛКИ.


ПАВЛО МАКАРЧЕНКО, КАСТИНГ-ДИРЕКТОР
АХТЕМ СЕЇТАБЛАЄВ, АКТОР, РЕЖИСЕР
6 СЕРПНЯ, 16:00
ОНЛАЙН
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЛЕКЦІЮ
Лекція глобальна і зосереджена на деталях водночас. Поговоримо про найпоширеніші помилки на кастингах з точок зору режисера та кастинг-директора. Про те, що є найважливішим при підготовці до проб і що саме може одразу зіпсувати враження про вас. На що в першу чергу звертає увагу та яким акторам надає перевагу режисер.


Лектор: Макарченко Павло – кастинг-директор, режисер, актор. Працює в кіноіндустрії з 2002 року. В доробку Павла такі фільми як "Дике поле", "Додому" та багато інших. За час своєї роботи приймав участь у зйомках більше ніж 1000 рекламних проектів. Працював головним кастинг-директором телеканалу СТБ. Співзасновник Форуму кастинг-директорів.

Лектор: Ахтем Сеітаблаєв - актор та режисер. Заслужений артист АР Крим. Лауреат премій "Золотий Дюк" і "Золота дзиґа". Член Української кіноакадемії. Режисер фільмів "Хайтарма", "Кіборги", "Захар Беркут". Директор державного підприємства "Кримський дім".
ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ПРОЕКТУ
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
ПАРТНЕР
ПАРТНЕР
Made on
Tilda