info@uacd.com.ua
© Всі права захищені.
2019. Київ, Україна
ГО "Українська Асоціація Кастинг Індустрії"
НОВИНИ ТА ПРОЕКТИ АСОЦІАЦІЇ
Форум аудіовізуального сектору
27-28 липня
На Форумі аудіовізуального сектору Дубль #1 матимемо окрему велику секцію присвячену кастингу!

Кастинг-директори в Україні досить рідко діляться власним досвідом між собою. Ще рідше - відкривають таємниці всім охочим! Ми стверджуємо - блок лекцій, присвячений кастингу, варто відвідати не лише фахівцям, але й тим, хто прагне звернути на себе їхню увагу!

Три причини, чому актори й акторки мають відвідати Форум:
- потужний нетворкінг. Ви зможете познайомитися з кастинг-директорами, продюсерами й шоуранерами;
- персональний досвід кастинг-директорів та інших професіоналів, яким вони ділитимуться на виступах;
- унікальне сприйняття професії кожним кастинг-директорам, яке розширить ваше розуміння сфери кастингів.

Скористайтесь шансом опинитись у центрі уваги!
Придбати свій квиток можна тут: https://cutt.ly/RnVW4UP

Організатори: Українська Кіноакадемія та CPAU - Commercial Productions Association of Ukraine (Асоціація рекламних продакшенів України).
Коли: 27-28 липня 2021 року.
Де: PMHUB (м. Київ, вул. Іоанна Павла, 5).
Партнери секції Dreamсast, Українська асоціація кастинг-директорів
Офіційний партнер — Parimatch Tech.
Офіційна локація — PMHUB.
Офіційний партнер — кінокомпанія Star Media.
Спонсор заходу — ARARAT Brandy.


Кастинг-директорка «Поганих доріг» Ольга Клименко: Чи достойні кастинг-директори окремої номінації на «Золоту Дзиґу»?
Кастинг-директорка «Поганих доріг» – про те, як українським кастинг-директорам вдається збирати вдалі акторські ансамблі попри погану медійність наших акторів та нестачу акторських баз, за що актори та акторські агенти можуть потрапити у їхній чорний список та чому на «Золотій Дзизі» ніхто не нагороджує самих кастинг-директорів.
Кастинг-директор: технічна одиниця чи людина, яка формує обличчя фільму?
Минулого року Українська асоціація кастинг-директорів подала запит на створення номінації «Найкращий кастинг» на премії «Золота дзиґа». Українська кіноакадемія наразі не ввела номінацію, а головним аргументом проти стала невизначеність статусу професії кастинг-директора.
Самоменеджмент акторів
в діджитал епоху кастинг-індустрії
на МКФ Молодість!
Пандемія миттєво змінила правила гри у кастинг-індустрії. З одного боку, зробила їх більш уніфікованими — тепер стало значно простіше податися на проби з іншого міста чи країни. З іншого боку, вимагає від акторів та акторок нових вмінь: запису самопроб, технічної підготовки, вмінню якісного ведення соцмереж.

Про нові виклики ми неодноразово говорили на заходах, створених у колаборації з Dreamсast. Але ця тема не вичерпується, бо ринок досі перебуває у транзитному стані.

Зустрічались на Molodist Kyiv International Film Festival та підсумовували тренди останніх років. Зокрема, говорили про те що робити артистам у новій реальності кастинг-порталів, Zoom-кастингів і домінування онлайну. Говорили про основні елементи успішного самоменеджменту та багато іншого.

Спікери:
Павло Макарченко — кастинг-директор фільмів «Побачення у Вегасі», «Додому», «Дике Поле».
Ольга Любарова — засновниця української Асоціації кастинг-директорів, кастинг-директорка «Памфір».
Аліна Марчук — кастинг-директорка серіалів «Кріпосна», «СидОренки-СидорЕнки».
Віка Ільїна — кастинг-директорка проєктів «Перші ластівки», «Скажене весілля», CEO Ilina.consulting.

Відео-запис івенту можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/molodistkiff/videos/509643623721747


International Casting Directors Network - ICDN підтримує Польську кастинг-індустрію у визнанні професії кастинг-директора та впровадженні номінації 'Найкращий кастинг' - Кастинг - це мистецтво!
Кіносереда: Public talk з Ольгою Любаровою на тему "Кастинг. Як потрапити у фільм?"
Маєте можливість послухати розмову засновниці DreamCast Olga Lyubarova у рамках «Кіносереди» від Сучаного українського кіно

На закритті сезону проговорювали:
- відмінності кастингів у різних типах проєктів;
- пошук і систематизація інформації про кастинги;
- основні складові успішних акторських заявок;
- нетворкінг у кар'єрі актора.

Модерувала подію: Ніна Тараруєва.
Онлайн-трансляцію українською шукайте на Facebook-сторінці СУК: https://fb.me/e/2lNKY81Iu.

Синхронний переклад англійською — на YouTube-каналі СУК: https://www.youtube.com/channel/UCmp3Q9sCFx0DHQP-ZceyTeg
Майстер клас Олесі Грибок "Як актору потрапити в проект"
Що потрібно робити актору в соціальних мережах, аби привернути увагу кастинг-директорів?

Соціальні мережі потрібні актору не лише, щоб ставити «плюсики» у коментарях кастинг-директорів. Це потужний інструмент для нарощування фан-бази, пошуку проєктів і привернення уваги кастинг-директорів. Зокрема, навіть в українських реаліях були кейси, коли актора запрошували на проби, побачивши його відео на персональній сторінці.

Про те, як артисту використовувати соціальні мережі, розповідає Олеся Грибок — акторський коуч і тренерка з самоменеджменту:

«Перше, що потрібно зрозуміти про соціальні мережі, — якщо ви обрали професію актора, ваші акаунти вам більше не належать. Їх можна використовувати як інструмент для просування, а можна на них забити. Але в другому випадку актор втрачає певні можливості. На ваш прямий ефір може зайти оскароносний режисер, ви можете підписатися на улюбленого продюсера, режисера, продакшн, кастинг-директора.

Для досягнення результату важливо розуміти своє джерело енергії. Джерело, на яке підсядуть усі. Вони будуть живитися ним і будуть відчувати, що цей артист стане двигуном для проєкту, бо він уже двигун у власному житті. Знайти це джерело енергії для актора не так просто.

Наступне завдання — якісно, професійно, гідно показати це джерело енергії в соціальних мережах. Тобто створити таке діджитал-дзеркало, яке буде залишатися глибоким душевно, водночас буде представлено якісними матеріалами. Якість зараз відіграє значну роль. У продюсерів радар налаштований на пошук недоліків та їхнє усунення. Тому продюсери січуть на підході — професіонал ви чи ні».

Як змусити ваш профіль працювати на вас? Говорили про це на великому майстер-класі для акторів від Олесі Грибок, присвяченому тому, як артисту потрапити у проєкт.

Зловили дружню атмосферу майстер-класу. Відео заряджене енергією на саморозвиток - ностальгію для тих, хто був на події та очікування на наступних івентах тих, хто все проґавив. Приємного перегляду!
Script & Cast Pitch 2020
Актори. Сценаристи. Продюсери. Кастинг-директори. Агенти. Режисери.

Досі ці кінопрофесіонали не так часто перетиналися поза майданчиком. А тепер ми проводимо перший в Україні Script & Сast pitch і змінюємо звичні правила.

Актори та сценаристи зможуть презентувати себе перед тими, хто приймає рішення і залучає їх у проєкти, а також розширити мережу зв'язків. Продюсери, кастинг-директори, агенти й режисери побачать майбутніх зірок і сильні історії. Це те, що ми називаємо perfect match.

Учасників пітчингу обиратиме журі. Гості пітчингу — продюсери, кастинг-директори, агенти, режисери та інші кінопрофесіонали.

Вхід вільний за реєстрацією (для гостей пітчингу) та за умови відбору журі (для учасників пітчингу). Також усі присутні отримають доступ до Guest list!