УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КАСТИНГ-ДИРЕКТОРІВ
об'єднання кастинг-директорів аудіовізуальної індустрії України, для розвитку спільних інтересів, становлення професіоналізму в галузі, підвищення статусу професії, забезпечення вільного обміну інформацією, ідеями та стандартизації робочої практики.

Мета Асоціації – формування сприятливого середовища для розвитку працівників кастинг-індустрії аудіовізуального сектору України, представлення працівників української кастинг-індустрії на міжнародній арені, розвиток кіноіндустрії та реалізація культурно-освітніх програм й проектів, налагодження міжсекторного та міжнародного партнерства, задоволення та захист законних соціальних, творчих, національно-культурних та інших інтересів своїх членів, а також сприяння у вирішенні актуальних професійних потреб кастинг-індустрії в цілому.
Заповнивши цю інформацію Ви надсилаєте запит на приєднання до учасників Асоціації, у відповідь Вам надійде детальна форма вступу. Натискаючи на кнопку Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
  • Сприяти промоції та утвердженню в Україні високих стандартів роботи працівників кастинг-індустрії. Сприяти посиленню комунікації в галузі.
  • Надавати експертні та консультаційні послуги щодо критеріїв та методів підбору кастинг-працівників та акторів для аудіовізуальних проектів.
  • Створювати механізми обміну досвідом, делегувати членів Асоціації для участі у культурно-освітніх заходах, навчальних програмах, програмах підвищення кваліфікації, стажуваннях, форумах, самітах чи інших заходах, в тому числі загальнонаціональних та міжнародних.
  • Співпрацювати з державними структурами, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності у питаннях, пов'язаних з підтримкою Асоціації, організацією культурних, освітніх заходів та реалізацією стратегії розвитку кастинг-індустрії.
  • Стандартизовувати принципи роботи представників кастинг-індустрії аудіовізуального сектору, з професійних, морально-етичних та культурних точок зору.
  • Організовувати та проводити культурно-освітні програми й проекти для працівників галузі. Реалізовувати спільні програми і проекти з міжнародними та національними партнерськими організаціями.
  • Лобіювати інтереси представників кастинг-індустрії.
  • Захищати законні права та інтереси членів Асоціації.